ارزیابی مرتضی محصص از روند بسیار امیدوار کننده تیم مجیدی

ارزیابی-مرتضی-محصص-از-روند-بسیار-امیدوار-کننده-تیم-مجیدی

ارزیابی مرتضی محصص از روند بسیار امیدوار کننده تیم مجیدی : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” و به نقل سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص ، رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال که در تمرینات اخیر تیم ملی امید حضور داشته در خصوص آخرین شرایط اردوی این تیم گفت: تمرینات گروه نخست بازیکنان دعوت شده با انجام یک مسابقه درون تیمی روز گذشته به پایان رسید.

 

با صراحت باید بگویم آنچه که در این تمرینات دیدم بسیار امیدوار کننده است. نمی دانم فرهاد مجیدی چند بازیکن را از این فهرست اول انتخاب خواهد کرد اما به نظر من بازیکنان بسیار خوب و با استعدادی در تیم دیدم و در تمامی پست ها ظرفیت و توان بسیار خوبی داریم.

 

محصص ادامه داد: مجیدی با جدیت و تمرکز کار خودش را آغاز کرده و قصد دارد تمامی استعدادهای این رده سنی را در سطوح و لیگ های مختلف ببیند که این اتفاق بسیار خوبی است. هم چنین بازیکنانی در اردوی دوم حضور دارند که در مرحله مقدماتی عضو تیم امید بودند.

 

این امکان بیشتری به سرمربی تیم می دهد که گزینه های متعددی برای مقایسه داشته باشد. به نظر من این بازیکنان پیشرفت خوبی داشته اند و عملکرد بسیار خوبی از خودشان نشان دادند که امیدوار کننده است. معتقدم تیم امید باید با تمرکز و آرامش کار خودش را ادامه بدهد و در فرصت باقیمانده به تمرکز و آمادگی مطلوب فنی دست یابد.

 

پربازدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*