اردوی پرسپولیس در کانادا برای حفاظت از محیط زیست!

اردوی پرسپولیس در کانادا برای حفاظت از محیط زیست! به گزارش اسپرت اسکولار ، تیم فوتبال پرسپولیس در زمان مربیگری برانکو در این تیم ، هرساله اردوهای پیش فصل را در کشورهای اروپایی برگزار می‌کرد.

اما امسال پرسپولیس ، به دعوت انجمن دوستی ایران و آمریکای شمالی تابستان امسال برای نخستین بار به کانادا سفر می کند.

بادعوت انجمن دوستی ایران و آمریکای شمالی، شاگردان برانکو ایوانکویچ پس از کسب سومین قهرمانی در رقابت های لیگ برتر ایران و در پایان یک فصل شلوغ فوتبالی قرار است برای برگزاری یک اردوی تابستانی دو هفته ای و انجام بازی های دوستانه به زودی راهی کانادا شوند.

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار از دست ندهید.

سرخپوشان پایتخت در نخستین سفرشان به آمریکای شمالی با شعار مبارزه با تغییرات اقلیمی و مقابله با گرمایش زمین در حالی با پیام صلح و دوستی راهی کانادا می شوند که طبق برنامه تمرینات خود را در محل یک کمپ بین المللی با استاندار فیفا زیر نظر مربیان و کادر فنی برگزارخواهند کرد.

البته جزییات سفر کاروان پرسپولیس اعلام نشده اما زمان آن حدود دو هفته خواهد بود و چند بازی تدارکاتی نیز در طول این اردوی پیش فصل برگزار می‌شود.

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی انجمن دوستی ایران و آمریکای شمالی قرار است در جریان برگزاری این رویداد مهم فرهنگی به منظور کاهش استفاده از سوخت های فسیلی و اشاعه فرهنگ استفاده از انرژی های تجدید پذیر و غیر آلاینده از خودروهای برقی استفاده کنند و همچنین برای حفاظت از محیط زیست از تمام وسایل و ظروف تجدیدپذیر در طبیعت و غیر پلاستیکی استفاده خواهند کرد.

شاگردان برانکو قرار است در طول مدت اقامت خود در کانادا ضمن دیدار با هواداران  ایرانی مقیم کانادا بازی های دوستانه ای نیز در شهرهای مختلف کانادا برگزار نمایند.

دیدگاه‌ها 0

*
*