ادن هازارد، جذاب ترین خرید تابستانی رئال مادرید

ادن-هازارد،-جذاب-ترین-خرید-تابستانی-رئال-مادرید

ادن هازارد، جذاب ترین خرید تابستانی رئال مادرید ! گزارش “اسپرت اسکولار “، ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی از فصل گذشته مورد توجه رئال مادرید قرار داشت و هفته گذشته “فلورنتینو پرز”، رئیس باشگاه رئال هم اعتراف کرد که تلاش هایی جدی برای جذب هازارد داشته ولی موفق به نهایی کردن آن نشده است.

 

هازارد فصل گذشته در همه رقابت ها 21 گل برای چلسی به ثمر رساند و نقش اول را در کسب سهمیه لیگ قهرمانان و نیز قهرمانی لیگ اروپای چلسی بر عهده داشت. هواداران رئال یک سال پس از جدایی رونالدو بسیار امیدوارند که به کمک هازارد بتوانند به روزهای اوج برگردند و بار دیگر بر قله فوتبال اروپا بایستند.

ادن هازارد در طی هفته های اخیر و بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا ، رسما از تمایلش برای پیوستن به رئال صحبت کرد، پیش بینی می شد که او در نهایت به رویایش یعنی بازی برای رئال برسد. سران رئال در چند روز اخیر مذاکراتی فشرده با چلسی برای جذب هازارد داشتند و بالاخره توانستند ماموریت نیمه تمام خود را به سرانجام برسانند.

 

ادن هازارد با قراردادی 5 ساله به ارزش 100 میلیون یورو بعلاوه 35 میلیون یورو بندهای متغیر از فصل بعد برای رئال بازی خواهد کرد تا پس از سال 2013، رئال یک بازیکن کهکشانی را به خدمت گرفته باشد.

در بیانیه باشگاه رئال مادرید آمده است:” رئال مادرید و چلسی برای انتقال ادن هازارد به توافق رسیدند. این بازیکن برای 5 فصل آینده، تا 30 ژوئن 2024، با ما قرارداد امضا کرد. ادن هازارد روز پنج شنبه، 13 ژوئن و بعد از پشت سر گذاشتن معاینات پزشکی، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به عنوان بازیکن جدید رئال مادرید معرفی خواهد شد.”

 

اخبار مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

مارینا گرانوفسکایا، مدیر باشگاه چلسی، هم در مورد جدایی هازارد به سایت رسمی این باشگاه گفت:” هرچند ما با ناراحتی با ادن خداحافظی می کنیم و ما صراحتا به او گفتیم که باشگاه مایل به ماندن اوست، ما به تصمیمی که او گرفت تا چالش جدیدی را در یک کشور متفاوت امتحان و رویای کودکی اش برای بازی در رئال مادرید را دنبال کند، احترام می گذاریم.

خاطراتی که او برای ما به جا گذاشت، محو نخواهد شد. او برای همه آنهایی که بازی های چلسی را دنبال می کردند، لحظات سرگرم کننده ای را رقم زد و در بازی های زیادی تیم را به پیروزی رساند. و به همین دلیل، از ادن بسیار متشکر هستیم.

 

او در طول دوران حضورش در چلسی، یک الگو برای حرفه ای گری بود؛ یک انسان فوق العاده که کار کردن با او بسیار لذت بخش بود. ما منتظریم تا در آینده بار دیگر از او در استمفوردبریج پذیرایی کنیم.”

هازارد پس از رودریگو، میلیتائو و لوکا یوویچ، خرید چهارم رئال در فصل تابستان است و به زودی باشگاه رئال خبر جذب فرلاند مندی را نیز رسانه ای خواهد کرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*