اختلاف رونالدو و سرمربی یوونتوس پس از ساعت ها بحث به پایان رسید

اختلاف رونالدو و سرمربی یوونتوس پس از ساعت ها بحث به پایان رسید : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، شرایط در هفته های اخیر برای کریستیانو رونالدو در ترکیب یوونتوس چندان مساعد نبوده و وی حواشی فراوانی را تجربه کرده است. این ستاره ۳۴ ساله پرتغالی ابتدا در اواخر دیدار یوونتوس در لیگ قهرمانان مقابل لوکوموتیو مسکو تعویض شده و تصاویر نشان می داد از رخ دادن این اتفاق چندان راضی نیست

اما این اتفاق چند روز بعد و در مسابقه مقابل میلان در اوایل نیمه دوم نیز تکرار شد و این بار کریستیانو رونالدو عکس العمل تندی نشان داده و مستقیما راهی رختکن شد تا اعتراض خود به تصمیم مائوریتسیو ساری را اینگونه نشان داده باشد. در بازی برابر میلان کریستیانو رونادو در نیمه ی دوم با پائولو دیبالای جوان تعویض شد که این تعویض بسیار بر عصبانیت او دامن زد و رونالدو در پی اعتراض به این تعویض ابتدا میدان را ترک کرد و پس از دقایقی ورزشگاه را ترک نمود.

اختلاف-رونالدو-و-سرمربی-یوونتوس-پس-از-ساعت-ها-بحث-به-پایان-رسید-2

آخرین اخبار ورزشی  روز ایران و جهان را در اسپرت اسکولار بخوانید 

اما کالچومرکاتو به نقل از نشریات پرتغالی مدعی شد اخیرا سرمربی بیانکونری با کریستیانو رونالدو که در اردوی تیم ملی پرتغال است، تماسی تلفنی داشته و مشکلات بین طرفین حل شده است. اخبار حاکی از آن است این تماس چندین ساعت به طول انجامیده و بعد از اینکه رونالدو نسبت به تعویض شدن در دو بازی متوالی ابراز گله کرده، در نهایت دو طرف تصمیم به کنار گذاشتن اختلافات گرفته اند و موضوع حل شده است. کریستیانو رونالدو در دیدار دیشب تیم ملی پرتغال در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ موفق شد مقابل لیتوانی هت تریک کرده و یک بار دیگر آمادگی خود را به رخ بکشد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*