اختلاف دو ستاره:رونالدو در مراسم عروسی راموس دعوت ندارد

اختلاف-دو-ستاره-رونالدو-در-مراسم-عروسی-راموس-دعوت-ندارد

اختلاف دو ستاره:رونالدو در مراسم عروسی راموس دعوت ندارد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، سرخیو راموس، کاپیتان و ستاره رئال مادرید این هفته با یک مجری تلوزیون ملی اسپانیا  ازدواج خواهد کرد. ستاره اسپانیایی رئال مادرید برای مراسم ازدواج خود فهرستی 500نفره تهیه کرده که پر از ستاره‌های بزرگ فوتبال و دیگر چهره‌های مشهور دنیا است .

اما نکته عجیب فهرست 500 نفره ی سرخیو راموس  اینجا است که نام کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ پرتغالی که 9 سال با راموس در رئال مادرید همبازی بوده در میان مهمانان او دیده نمی‌شود.

 

راموس تا  کمتر چند روز دیگر در کلیسای جامع شهر سویا با یک مجری تلویزیونی اسپانیایی ازدواج خواهد کرد. از جمله مهمانان مراسم عروسی راموس به دیوید بکام و همسرش ویکتوریا و جرارد پیکه، ستاره بارسلونا و همسرش اشاره شده است.

روزنامه اسپانیایی مارکا می‌گوید راموس و همسرش فهرستی 500 نفره از مهمانان مراسم ازدواج‌شان تهیه کرده‌اند. رسانه‌های اسپانیایی از ازدواج راموس به عنوان ازدواج سال یاد می‌کنند.

شنیده ها حاکی از آن است که سرخیو راموس به دلیل مسائلی که اخیرا بین او و رونالدو به وجود آمده و به دلیل اختلافاتی که با کریستیانو رونالدو دارد ، همبازی سابق خود را در رئال مادرید به  مراسم عروسی اش دعوت نکرده است. آن طور که گفته می شود و با نقل از رسانه های گوناگون اسپانیایی ، علت اختلاف رونالدو و راموس به زمان جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید باز می گردد. دلیل این اختلاف مربوط به مخالفت راموس درباره ی پیوستن رونالدو به تیم ایتالیایی یوونتوس و عدم توجه رونالدو به مخالفت او ذکر شده است.

 

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*