احتمال انتقالات عجیب پیش از شروع فصل: نکونام بجای گل محمدی؟

احتمال-انتقالات-عجیب-پیش-از-شروع-فصل-نکونام-بجای-گل-محمدی؟

احتمال انتقالات عجیب پیش از شروع فصل: نکونام بجای گل محمدی؟ به گزارش ” اسپرت اسکولار ” بعد از اینکه جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و حضور او در الاهلی عربستان قطعی شد، خیلی‌ها فکر می‌کردند گزینه‌های بعدی پرسپولیس علی دایی و افشین قطبی هستند اما اینطور نیست.

در مقطعی که برانکو با آن همه افتخار، پرسپولیس را ترک کرده بود، حضور هیچ‌کدام از این 2 گزینه نمی‌توانست هواداران را آرام کند. به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس به سراغ یحیی گل‌محمدی رفتند. سرمربی جوانی که در سال‌های اخیر موفق نشان داد و حتی توانست پدیده مشهد را برای اولین بار به آسیا برساند.

 

مذاکرات با گل‌محمدی ظاهرا خیلی جدی در حال پیگیری است. اگرچه مسئولان باشگاه پدیده مشهد با این انتقال مخالف هستند و می‌گویند هیچ بندی در رابطه با یک طرفه فسخ کردن قرارداد گل‌محمدی در صورت داشتن پیشنهاد از پرسپولیس وجود ندارد اما ظاهرا این بند در قرارداد گل‌محمدی آمده و او هم به دنبال جدایی و حضور در پرسپولیس است. احتمالا همین مساله هم باعث شد حالا مسئولان باشگاه پدیده مشهد به دنبال گزینه‌ای برای جانشینی گل‌محمدی باشند.

 

این روزها که بحث حضور گل‌محمدی در پرسپولیس جدی‌تر از همیشه شده، خبر می‌رسد باشگاه پدیده مشهد با جواد نکونام و البته یکی، 2 گزینه دیگر برای جانشینی گل‌محمدی وارد مذاکره شده. ظاهرا مسئولان باشگاه پدیده مشهد که این فصل تیم‌شان در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، در تلاش هستند نکونام را به خدمت بگیرند تا با او در آسیا خودی نشان دهند اما باشگاه فولاد خوزستان با این مساله مخالفت کرده.

 

با اینکه باشگاه پدیده هیچ مذاکره مستقیمی با باشگاه فولاد نداشته و ظاهرا قصد دارد اول با خود نکونام صحبت کند اما یکی از مسئولان باشگاه فولاد خوزستان نسبت به این بحث‌ها واکنش نشان داد و گفت: «جواد نکونام با ما قرارداد رسمی منعقد کرده و در حال حاضر هم در اردوی آماده‌سازی تیم در شهرکرد حضور دارد. باشگاه فولاد هر گونه مذاکره باشگاه پدیده شهر خودرو با جواد نکونام را قویا تکذیب و علاوه بر غیراخلاقی دانستن این موضوع به شدت مخالف جدایی او از این باشگاه است.»

 

با این شرایط، کار برای پدیده مشهد سخت می‌شود. مخصوصا اینکه جواد نکونام در میان استقبال بی‌نظیر هواداران فولاد خوزستان پا به اهواز گذاشته و جدایی به این صورت، بدون شک سخت خواهد بود. به هر حال پدیده ظاهرا گزینه‌های دیگری هم مد نظر دارد که در صورت نیامدن نکونام، با مشکل مواجه نشوند. در این رابطه نام مهدی تارتار هم به گوش می‌رسد و البته گفته می‌شود فراز کمالوند هم برای حضور روی نیمکت پدیده مشهد علاقه نشان داده که البته این مساله عجیب است.

 

در هر صورت، این روزها پدیده مشهد سخت در تلاش است تا جانشین یحیی گل‌محمدی را خیلی زود مشخص و معرفی کند تا زمان آماده‌سازی را از دست ندهد. در این رابطه هم اصرار روی نکونام زیاد است که باید دید در نهایت چه اتفاقی می‌افتد. اگر نکونام به پدیده برود، شاهد یک اتفاق عجیب قبل از شروع لیگ خواهیم بود. شاهد جابه‌جایی‌های غیرقابل پیش‌بینی قبل از اینکه مسابقات شروع شود.

 

خبرهای ورزشی جدید را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*