اتوئو:امیدوارم مسی به خاطر قلب من مقابل اینتر بازی نکند!

اتوئو:امیدوارم مسی به خاطر قلب من مقابل اینتر بازی نکند! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، ساموئل اتوئو سالهای درخشانی را در بارسلونا سپری کرده و در اواخر دوران حضور در این تیم در کنار لیونل مسی زوج مخوفی را تشکیل داد. در ادامه این ستاره کامرونی راهی اینتر شده و آنجا نیز به موفقیت های بزرگی دست یافت تا یکی از سوژه های جذاب بازی فردا شب بارسا و اینتر در لیگ قهرمانان باشد.

ساموئل اتوئو گفت: “بارسلونا فصل بدی را شروع کرده و دلیلش این بوده که امسال لیونل مسی خیلی کم بازی کرده است. اگر مسی برابر اینتر بازی کند، ما بارسلونا واقعی را خواهیم دید. امیدوارم مسی به خاطر قلب من مقابل اینتر بازی نکند، من می خواهم این یک مسابقه نزدیک باشد و اگر مسی بازی کند کار برای اینتر سخت تر است.

اتوئوامیدوارم-مسی-به-خاطر-قلب-من-مقابل-اینتر-بازی-نکند-2

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید 

من لیونل مسی را تقریبا مثل پسرم بزرگ کردم. من برای مارادونا احترام زیادی قائم هستم، اما بازیکنانی که در فوتبال مدرن بیشترین تعداد گل ها را به ثمر رسانده اند رونالدوی برزیلی، مسی و کریستیانو رونالدو بوده اند.”

اتوئو پنج سال در بارسلونا و سه سال در اینتر بازی کرد و با هر دو تیم برنده همه عناوین شد. ستاره کامرونی در این رابطه گفت: “بارسلونا ویترینی بود که به من اجازه داد تا رویای میلیون ها کودک آفریقایی را تعبیر کرده و به آنها این باور را بدهم که همه چیز در زندگی امکان پذیر است. اینتر موفقیت های من را تثبیت کرد و مرحله بعد من بود. من دو عنوان متوالی لیگ قهرمانان با دو تیم مختلف کسب کردم.”

دیدگاه‌ها 0

*
*