ابهامات جدایی مکس آلگری از یوونتوس روشن شد!

ابهامات جدایی مکس آلگری از یوونتوس روشن شد : به گزارش “اسپرت اسکولار “، یوونتوس فردا در شرایطی به مصاف آتالانتا خواهد رفت که مکس آلگری بعد از این دیدار از یوونتوس جدا خواهد شد. آلگری در مورد آینده با تردید صحبت کرد و در مورد نحوه جدایی خود از یووه و شایعاتی که در این رابطه ایجاد شد نیز توضیحاتی ارائه داد.

آلگری گفت: “من یک تیم برنده را ترک می کنم که توانایی تکرار موفقیت در ایتالیا را داشته و می تواند در لیگ قهرمانان نیز به کامیابی برسد اما برخی شرایط متاسفانه به شکلی پیش رفت که باید جدا می شدم.

ما صحبت کردیم، ایده هایمان را درباره یوونتوس و آینده باشگاه بیان کردیم و پس از آن، باشگاه شرایط را ارزیابی کرد و تصمیم گرفت من سرمربی یوونتوس در فصل آینده نباشم. من باشگاه را با وجود بازیکنانی فوق العاده، از لحاظ فنی و شخصیتی، ترک می کنم و شما برای برنده شدن به فوتبالیست های خوب نیاز دارید.

فابیو پاراتیچی و پاول ندود جوانتر از من هستند و وقتی آنها جوان بودند، آنها را ملاقات کردم، اما اکنون این دو مدیرانی مهم محسوب می شوند. برخی شایعات در مورد تمایل من به یک قرارداد طولانی، بروز یک انقلاب در ترکیب و ورود بازیکنان جدید صحت ندارند.

ما به سادگی متوجه شدیم بهتر است که با هم همکاری نکنیم. درباره چهار یا پنج جلسه نوشته شد اما یک شام و یک جلسه در دفتر مرکزی باشگاه با رئیس، فابیو و ندود داشتیم و آنجا متوجه شدیم که شرایط مناسب برای ادامه همکاری وجود ندارد.

جدایی من خیلی ساده تر از آن چیزی بود که فکر می کنید. ما پنج سال فوق العاده را کنار هم داشتیم و باید به آن افتخار کنیم. شما روزنامه نگاران وظیفه خود را انجام داده و همه چیز را می نویسید، اما من از این شرایط خوشحال هستم.

فردا باید جشن بگیریم، ابتدا برای فتح اسکودتو و بعد هم خداحافظی آندره آ بارزالی، استاد همه مدافعان، بنابراین فردا باید یک شب شگفت انگیز باشد که همه ما جشن می گیریم زیرا پنج سال فوق العاده کنار هم داشتیم.

من همیشه می گویم دفاع کردن خجالت آور نیست و معمولا بهترین تیم هایی در زمینه دفاعی قهرمان می شوند. برای مثال در فینال لیگ قهرمانان در کاردیف، رئال مادرید بهتر از ما حمله کرد، اما ما در نیمه دوم بدتر از نیمه اول دفاع کردیم.

من نمی دانم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. من نیاز به استراحت اندکی دارم اما بعد از 15 ژوئن ممکن است تمایل به بازگشت به کار را داشته باشم و شرایطی را که پیشنهاد می شود ارزیابی کنم. در غیر این صورت، من یک سال را به خانواده و دوستانم اختصاص می دهم، اما در حال حاضر بگذارید در مورد جشن فردا فکر کنیم.”

 

مهمترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*