آغاز تمرینات استقلال با سیستم جدید استراماچونی

آغاز-تمرینات-استقلال-با-سیستم-جدید-استراماچونی

آغاز تمرینات استقلال با سیستم جدید استراماچونی : به گزارش ” اسپرت اسکولار، آندره آ استراماچونی از روز گذشته و در اولین جلسه تمرینی استقلال حاضر شد و در دو جلسه تمرینی این تیم بیشتر تلاش کرده است بازیکنان با کیفیت تیمش را شناسایی کند تا رفته رفته تاکتیک تیمش را بر اساس موجودی بازیکنی استقلال طراحی کند. استراماچونی در تمرین امروز استقلال در زمین تهرانسر، با زیر نظر گرفتن و آنالیز بازیکنان و سنجش توان بدنی و مهارت های تکنیکی بازیکنان  حاضر  در استقلال ،سازمان دهی برنامه های تاکتیکی خود را برای شروع لیگ نوزدهم آغاز کرد.

 

به این منظور ، آندره آ استراماچونی در تمرین امروز استقلال زیر سایه و بدون دخالت در تمرین ها نشست و عملکرد بازیکنانش را زیر نظر گرفت تا رفته رفته بتواند شناخت بیشتری از بازیکنان تیمش پیدا کند.

از دیگر نکاتی که در تمرین استقلال دیده می شد این بود که در شرایطی که با شروع دوران شفر، جی پی اس از تمرین جمع شده بود و آبی هایاستقلال از این سیستم استفاده نمی کردند  با تصمیم استراماچونی و کادرفنی استقلال، بازیکنان از جی‌پی‌اس در تمرین استفاده کردند. بازیکنان استقلال از امروز تمرینات بدنسازی خود را با شدت بالایی آغاز کردند و این سیستم می تواند کمک زیادی به کادرفنی برای طراحی تمرینات داشته باشد.

 

استراماچونی به عنوان یکی از سرشناس ترین مربی هایی که پای به فوتبال ایران گذاشته است امیدوار است بتواند در استقلال عملکرد مثبتی داشته است و این تیم را بعد از 6 سال به قهرمانی لیگ برتر برساند.

خبرهای استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

آغاز-تمرینات-استقلال-با-سیستم-جدید-استراماچونی

آغاز-تمرینات-استقلال-با-سیستم-جدید-استراماچونی

دیدگاه‌ها 0

*
*